הטבעות היקרות בעולם

כל אחת מפנטזת שאהוב ליבה יציע לה נישואים בערב רומנטי ומרגש . וגם כל אחת הייתה רוצה שהטבעת שבחר למענה אהובה תכלול יהלום גדול ומנצנץ. אבל המציאות לא תמיד מותאמת לחלומות שלנו ורובנו נאלצות להסתפק במה שיש. יש כאלה שנולדו ברגע הנכון ובזמן הנכון ולא צריכות להתפשר על שום דבר, שהחלומות תואמים למציאות בצורה מושלמת ואפילו  המציאות מתעלה על החלום. אז כן יש להן בתים מושלמים, מכוניות יוקרה, פרסום וכסף וגם את היהלום הנכסף על טבעת אירוסין שאנחנו יכולות להמשיך לפנטז עלייה .

אז הראשונה היא אליזבת' טיילור אשר קיבלה מכל שמונת בעלייה טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים בשווי של 150,000,000 $ . חלקן משובצות יהלומים שהגדול בהם עומד על כשלושים קראט. וחלקן נושאות בגאווה אבני חן . בין מתנות האירוסין טיילור קיבלה גם צמידים ושרשראות משובצים יהלומים. טיילור היא הוכחה כי יהלומים הם בהחלט ידידה הטוב ביותר של האישה .

מקום שני ברשימה עם טבעת בערך בשווי שלל 8.8 מיליון דולר ועם יהלום של 14 קראט, הרי זאת קים קרדשיאן. קים שקיבלה את הצעת הנישואין הרומנטית מבעלה קניה ווסט באצטדיון אל מול כל חבריה ובני משפחתה, קיבלה טבעת עם רמת גימור ושקיפות מושלמת מה שמצביע על יהלום איכותי מאד וברמה גבוה .

אחריהן ברשימה ביונסה עם טבעת אירוסין בשווי של חמש מיליון דולר שעוצבה במיוחד בשבילה ע"י המעצבת לוריין שוורץ. פריס הילטון עם טבעת בשווי של 4 מיליון דולר אותה מכרה במכירה פומבית לאחר שנישואיה לא יצאו לפועל . והרשימה ארוכה ומתמשכת . עם מגוון טבעות אירוסין מיוחדות אשר שוויין עולה על בתים מפוארים בשכונות  יוקרה .

גם כאן בארץ יש לנו מבחר של טבעות אירוסין מיוחדות בקרב הסלבריטאיות המקומיות.אומנם פחות יקרות ופחות זוהרות מאשר הכוכבות ההוליוודיות אבל עדיין עם מקום של כבוד. יאנה יוסף פליטת הריאליטי "האח הגדול" קיבלה מבחיר ליבה ציון ברוך טבעת אירוסים עם יהלום בצורת לב שכאשר סביבו יהלומים קטנים בעלות גוון ורדרד, בשווי של 30,000 שקלים.

גם יעל פוליאקוב קיבלה מבן זוגה טבעת מרשימה בשווי של 60-80 אלף שקל . טבעת העשויה זהב 18 קראט משובצת ביהלומי קוניאק.

ואת המצעד המקומי שלנו סוגרת לא אחרת מבר רפאלי אשר מעטרת את אצבעה טבעת בעיצובה של לוריין שוורץ (כן, כן, אותה המעצבת שעיצבה את הטבעת של ביונסה ) בשווי מכובד של 400 אלף שקלים .

אך עדיין כולן יכולות לחשוק בטבעת האירוסין היקרה בעולם. טבעת העשויה כולה מיהלום, 150 קראט של חיתוכים מושלמים, בשווי של 70 מיליון דולר. הטבעת עוצבה ויוצרה ע"י חברת תכשיטים שוויצרית אשר יצרה את הטבעת מתוך גוש יהלום גולמי. כדי לייצר את הטבעת  הם השתמשו במכשיר לייזר מיוחד אשר נועד לשמירה על איכות היהלום בזמן חיתוכו. ייצור הטבעת נמשך כמעט שנה שלמה.

בסופו של דבר יוקרה זה נחמד אבל האהבה מנצחת, הרי כל טבעת שתקלע לטעמנו אשר תתקבל מהנסיך שלנו תהיה הכי יפה בעולם ותהפוך לנו את המציאות לחלום שחלמנו עליו כל החיים.

שיהיה במזל .

כתיבת תגובה