יום הולדת על יאכטה

יום הולדת על יאכטה בים הוא מאותן חוויות שכולם אוהבים. יאכטות הן כלי שייט אקסקלוסיביים ומעוצבים, מופיעות בסרטים ובפרסומות, ונחשבות לאביזר שמשדר יוקרה ועושר. מלבד היותה סמל סטטוס, יאכטה היא כלי שייט יציב ומעוצב לנוחות האורחים. עם סיפון, קבינטים ומקלחת התחושה היא של בית מלון שט,  מה שמוסיף לתענוג שבהפלגה. 

יאכטה ליום הולדת היא חוויה חלומית כיוון שהשייט לעצמו הוא חופשה מענגת, החל בעלייה לסיפון, הפלגה מהנמל לים הפתוח והיציאה אל המרחבים הכחולים של הים. היאכטה מצוידת ומאובזרת לנוחות האורחים ולשהות מפנקת בלב הים. לזה מתווספים קישוט היאכטה ליום ההולדת, הכיבוד, המוזיקה והמתנפחים לחבר'ה צעירים או הארוחה הרומנטית ליום הולדת זוגי וכל סגנון של יום הולדת חלומי שאפשר להעלות על הדעת

יום הולדת על יאכטה

יאכטה ליום הולדת חלומי בים היא 'חבילה' שכוללת הכול – את האווירה החופשית של השייט, הלוקיישן המעוצב והאטרקציות לשייט. זהו בילוי מרענן ומיוחד, בהשוואה ללוקיישנים דומים שלא יכולים להעניק את התחושה הנפלאה של מרחבי הים, שמעצימים את ההנאה מהיום המיוחד.  עבור מי שאינם בעלי יאכטה עדיין קיים מגוון סוגים של יאכטות להשכרה לימי הולדת שמתוכם אפשר לבחור את היאכטה המתאימה לאירוע. זהו יום מלא בכיופים והנאה אולטימטיבית לכולם ולבני כל גיל –  ילדים ייהנו מכמה שעות של יום הולדת מיוחד שכולל הפעלות, משחקים או שייט חופים.  יאכטה ליום הולדת היא מתנה נפלאה לחגיגה משפחתית. וכמובן, ניתן לבלות יום הולדת נפלא על יאכטה עם חברים, סלפי, והרבה מוזיקה וריקודים.

במסיבת יאכטה ליום הולדת חלומי בים אפשר לבלות מהבוקר עד הליל, החל בשעות המוקדמות של הבוקר כשהים שקט, שעות הצהריים השמשיות או השקיעה החלומית בשעות הערב. ניתן לתכנן כל סוג של מסיבת יום הולדת על הים, בקטמרן, ביאכטה מנועית גדולה ואפילו ביאכטה מפרשית. חשוב לציין שליאכטות מספר מוגבל של נוסעים בהתאם לדגם ולגודל כלי השייט, לכן מומלץ לוודא מראש את מספר המשתתפים  – ניתן לחגוג מסיבות יום הולדת קטנות ונפלאות ביאכטה בגודל בינוני אך גם ימי הולדת רבי משתתפים ביאכטה מנועית ואפילו בשני קטמרנים.

את המסיבה החלומית בים אפשר לחגוג במגוון קונספטים, למשל, יום הולדת ספורטיבי, עם ציוד לספורט ימי שאוהבים, דייג, אופנוע ים ועוד. יום הולדת של פינוק, עם ציוד נוחות ומגוון פינוקים. מי שרוצים להשקיע ביום ההולדת החלומי יכולים להוסיף ארוחות גורמה, בר משקאות, ברביקיו, להוסיף אנשי צוות לרשות האורחים. ניתן לתאם העלאה של ציוד למסיבה, כגון ציוד שיזוף וספא, מכונת קריוקי ודיג'יי, בר משקאות ואפילו הופעה של אמן. ביאכטה יוקרתית אפשר אפילו לשכשך בבריכה. אפשר לחגוג עם כיבוד קל ואיכותי, להשתזף וליהנות מהמוזיקה, השמש ומהים הנפלא, וכמובן להעשיר את החוויה ולעטר את היאכטה למסיבת יום ההולדת.

כתיבת תגובה