כיסוי לאייפד 10.2 2021

אם יש לך את האייפד 2021 אייפד 10.2 החדש או אייפד מהדור הקודם, או מיני אייפד, שקול להשתמש בכיסוי או נרתיק כדי לצמצם את הסיכון לנזק. נכון, העיצוב המלוטש של משפחת לוח זו גורם לך לרצות להשוויץ באייפד שלך, אבל הם עדיין פגיעים לשריטות ושפשופים. הנה סקירה מהירה של הסוגים הנפוצים ביותר, יחד עם כמה דוגמאות טובות לכל אחד.

טיפים לקניה

לדגמי האייפד השני השלישי והדור הרביעי ((LTE יש את אותו גודל גוף, הנה כמה דברים שכדאי לחפש כאשר מחפשים לקנות כיסוי או נרתיק עבור האייפד.

כאשר מסתכלים על קו הייצור של האייפד בגודל מלא, יש לזכור כי, מלבד האייפד השלישי והדור הרביעי, כל דגם אייפד בעל צורה מעט שונה מהאחרון. תיק או כיסוי שנעשה עבור דגם אחד מסוים עשוי שלא להתאים לכל דגם אחר, במקרים רבים הכיסויים שנעשו לאייפד 10.2 יתאימו גם לאייפד  הדור השלישי, אך לא כולם מייצרים את הכיסוי בצורה זו. כיסויים שנעשו במיוחד עבור האייפד מהדור השלישי גם צריכים להתאים לדגמי האייפד הקודמים ולאייפד החדש (3-gen), אבל יש כמה יוצאים מן הכלל. אם אתה לא מבולבל מספיק, הנה עוד הערת אזהרה- כיסוי שיוצר במיוחד עבור האייפד מהדור הרביעי לא יהיה תואם עם האייפד מהדור השלישי, למרות שהם חולקים את אותו עיצוב גוף, השקע ברק (LIGHTNING) בדגם הרביעי הוא קטן בהרבה משקע ה 30-pin הקיים בדורות הקודמים של האייפד, כך שאם במקרה יש בתחתית הכיסוי חריץ המיועד לשקע הטעינה, זה לא יהיה גדול מספיק כדי להתאים את כניסת ה30-pin הקודמת.

למרות שזה נשמע כמו הרבה מידע, נסו להירגע: ברוב המקרים על כל כיסוי לדגמי האייפד כתוב את הדגם לו הוא מתאים על האריזה. אם זה לא ברור האם המוצר המסוים מתאים לאייפד שלך, השווה את המפרט של התיק עם מפרט האייפד של אפל, שאל את אחד העובדים, קרא ביקורות של לקוחות.
בנושא האייפד מיני מאחר שיש רק דגם אחד של אייפד מיני למועד, שנועד עבור האייפד מיני הכיסוי יתאים בוודאות למיני אייפד שלך, לא משנה איזה גרסה יש לך.

כאשר קונים כיסוי לאייפד חשוב לוודא שהכיסוי לא יחסום את הרמקול התחתון של האייפד ושקע-המחבר או יציאת ברק ((LIGHTNING, שקע עליון לאוזניות ומיקרופון, המצלמות הקדמיות והאחוריות כפתורים ומתגים, אלא אם כן, כמובן, הכיסוי מתוכנן כך שמוציאים את האייפד מחוץ לכיסוי על מנת להשתמש בו.

אם אתה מחפש לקנות כיסוי לאייפד 10.2 מדגם מעטפה, ואתה רואה אחד שמתיימר להיות מושלם עבור שני הדגמים האייפדים והנטבוקים, עלייך להיות חשדן. רוב התיקים המתיימרים להתאים לשני סוגי המוצרים מתאימים באופן ירוד, האייפד הוא הרבה יותר רזה מנטבוק הטיפוסי וישאיר רווח גדול בתוך הכיסוי.
כנ"ל לגבי כיסויי מעטפה לאייפד מיני עם שרוולים המיועדים לאייפד צפויים להיות גדולים מדי עבור האייפד מיני ולא יספקו אחיזה והגנה למכשיר.

כתיבת תגובה