לשכור יאכטה בתל אביב

למי שמכירים יאכטות ואוהבים להפליג בכל הזדמנות, או למי שמעוניינים בחוויית שייט איכותית, השכרת יאכטה בתל אביב היא דרך נפלאה לבילוי. זוהי חוויה שהיא אירוע בפני עצמו, כיוון שיאכטה היא כלי שייט שמיועד לנוחות הנוסעים ומעוצבת לחוויית שייט נוחה ונעימה. והיתרון ביאכטה להשכרה הוא בכך שמקבלים יאכטה מתוחזקת, מאובזרת ומוכנה ליציאה, וגם סקיפר להפלגה.

לשכור יאכטה בתל אביב

ניתן לשכור יאכטה בתל אביב לאירוע או להפלגה מתוך מגוון הגדלים והדגמים ותוך התאמה לסוג האירוע – יאכטת מפרש נפלאה לשייט ספורטיבי, קטמרן היא יאכטה מעולה למסיבות, יאכטה גדולה יכולה להכיל עשרות חוגגים במסיבה. לכל היאכטות סיפון וחדרי מנוחה, והן מארחות בנוחות כמה אנשים ויותר. השוני בין היאכטות הוא בגודל ובעיצוב של כלי השייט. כמו כן יאכטות נבדלות זו מזו באופן ההשטה, יש יאכטות מנועיות ויאכטות מפרש ששטות באמצעות הרוח או יאכטות מפרש עם מנוע.

רבים שוכרים יאכטות לאירועים כגון ימי הולדת או ימי רווקים, או סתם לבילוי של כיף עם חברים או קרובי משפחה. יש מגוון אפשרויות לבילוי על יאכטה בתל אביב, כאשר טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג האטרקציה. זוהי חוויה נפלאה למסיבת יום הולדת, לחגיגה בין חברים, לבילוי רומנטי ואפילו ליום גיבוש או יום מנהלים בעבודה. וכמובן שאפשר פשוט לנפוש וליהנות  כמה שעות על סיפון היאכטה, הרחק מהיבשה, עם משקה וכיבוד, לבחור ביציאה בשעות הבוקר כאשר המים שקטים או בשעות הערב לשייט שקט בשקיעה. בהתאם לסוג הבילוי, ניתן לבחור את דגם היאכטה לאירוע – לדוגמה, יאכטה עם חלל פנים גדול שכולל פינות ישיבה, יאכטה עם כמה חדרי שינה, או יאכטה עם סיפון רחב לשיזוף ולמנוחה.

כאשר בוחרים השכרת יאכטה בתל אביב לאירוע או למסיבה, ניתן לחגוג בשתי דרכים – לשלב את השייט עם אווירת הנמל, במקום חנויות לספורט ימי מסעדות, ואף מתקיימים אירועים וירידים בהתאם למועד בשנה. וכך ניתן להפליג לכמה שעות על היאכטה, לערוך סיור חופים, לחזור לחוף וליהנות מהאטרקציות במרינה ובסביבותיה. או, לצאת ביאכטה מנמל תל אביב להפלגה שהיא לב האירוע, לערוך חגיגה עם מזנון קל או סעודה בהגשה, לשכור יאכטה עם ג'קוזי או ליהנות משייט אבובים ושיזוף על הסיפון.

השכרת יאכטה בתל אביב אינה מסובכת והגישה למרינה שממוקמת בקרבת מרכז העיר, קלה ונוחה. אין צורך להשיטה, כיוון שאת היאכטה משיט סקיפר מנוסה. לרוב ניתן לבחור בהפלגה בבוקר, בצהריים, בערב או בכל שעות היום ואפילו לכמה ימים ויותר. עלויות השכרת יאכטה בתל אביב הן לרוב בהתאם למשך זמן ההשכרה או לפי חבילת הפלגה. השכרת יאכטה בתל אביב כוללת גם כיבוד לנוסעים. לרוב מדובר בכיבוד קל ושתייה. עם זה, בהתאם לתוכנית ההשכרה של היאכטה או בתיאום עם החברה ניתן להזמין כיבוד מורכב יותר, ארוחה בהגשת הצוות או פינת ברביקיו להנאת האורחים.

One comment

כתיבת תגובה