קורס פסיכומטרי אצל High Q

חברת High Q מתחייבת בפני הסטודנטים שלה לחדשנות, כדי להבטיח את מלא הפוטנציאל של כל סטודנט המגיע אליהם.

תוכנית הפסיכומטרי המהפכנית של High Q משלבת בין לימודים בכיתה, לבין התקדמות אישית של כל סטודנט בהתאם לצרכיו. על ידי מערכת ממחושבת ומתוחכמת המאפשרת "למידה" של היכולות של התלמיד והתאמת השאלות, לצרכיו.

השיעורים בחברת High Q מועברים בשלושה אופנים המשולבים זה בזה:

לימודים בכיתה בשיטת הבסיס הזהה- חברת High Q מתחייבת בפני הלקוחות שלה, שכל הסטודנטים, בכל מקום בארץ לומדים יחד את החומר, בלי שינויים בסניפים. כל הסניפים של בתי הספר של High Q מקושרים זה לזה בעזרת שרתים. הלימודים בכיתה נעשים בעזרת מצגות שמתעדכנות כל הזמן. כך שלתלמידים בקורס יש את היכולת להתעדכן ולהיחשף לכל החומר העדכני ביותר. ב High Q אין הבדל בחומר הנלמד בין הסניפים השונים.

לימודים במיקוד כיתתי- חברת High Q מפעילה מערכות מחשב מתקדמות המאפשרות לנטר את מצב החומר והידע בכיתה, וכך להתאים לכל כיתה את החומר הנלמד לו היא זקוקה. כך מתאפשר לכל מורה לגשת וללמד רק את החומר שנחוץ באמת, ולהתאים את תוכנית הלימודים לתמידים שלו.

מעקב אישי-בסופי של דבר, כולנו מגיעים למכון פסיכומטרי כדי שמצא את הפוטנציאל שלנו ונוציא את הציון הגבוה ביותר שאנו יכולים. לכן פיתחו High Q את המערכת המאפשרת מעקב אינטראקטיבי אחרי החומר הנלמד עבור כל תלמיד באופן פרטני. את המידע על התלמיד היא מעבירה למורה, שיכול לדעת את מידת ההבנה של החומר הנלמד בכיתה, רמת הידע בכל אחד מהחלקים השונים ועוד. כך המורה יכול לכוון כל תלמיד באופן פרטני ללמוד את נקודות התורפה שלו כדי להצליח במבחן.

המערכת הממוחשבת של High Q

חברת High Q מתגאה במערכת הממוחשבת שלה שמאפשרת את כל הדברים הללו. מלבד זאת, היא מאפשרת לכל תלמיד אפשרות למידה מהבית, דרך המחשב, לפי הצרכים שלו. למערכת של High Q יש כמה תוכנות המאפשרות למידה של אוצר מילים לבחינה, למידת אנלוגיות שונות, ומאגר עצום של שאלות המתאים את עצמו לרמת הידע של התלמיד.

כתיבת תגובה