רעיון להצעת נישואין

הרגע הגדול כבר ממש מעבר לפתח, הרגע בו תציע נישואין לבחירת ליבך. אתה תכרע על הברך ותשלוף את הקופסא הקטנה עם הטבעת המנצנצת. אבל אתה עדיין מתלבט כיצד לבצע את המהלך וכיצד תפתיע את אהובתך בצורה רומנטית ומרגשת.

הדרך הקלאסית

כבר שמענו על קפיצה ממטוסים, צלילות בים ושלטי ענק. אבל כל ההמולה הזאת לא מדברת אלייך ואל זוגתך אתם אנשים שקטים יותר ורגועים יותר שכל האקסטרים הזה מלחיץ ומבלבל אתכם. אל תיכנסו להרפתקאות אשר אינן תואמות את האופי שלכם,תבחרו בדרך שתהיה טבעית לשניכם ולא תוציא אתכם מהמקום הנוח שלכם, כי גם ככה הסיטואציה מלחיצה ומרגשת. לא צריך לצאת מגדריכם כדי להעניק לזוגתכן ערב רומנטי אשר בסיומו תשאל "השאלה". אפשר להתחיל את היום בנינוחות עם ארוחת בוקר מפנקת , להמשיך לספא בו שניכם תקבלו הרפיה פיסית ונפשית ולסיים בחיק הטבע או בים עם בקבוק יין וברגע הנכון לשלוף את טבעת האירוסין ולהציע. או אפילו בצורה יותר פשוטה, בבית בסיום היום להעניק מסאז' לאשתך לעתיד, לפזר נרות ריחניים מסביב כדי שיעניקו אווירה, לבשל לה את האוכל האהוב עלייה וממש לפני הקינוח להוציא את הטבעת. אתה מבטיח לעצמך תשובה חיובית והרבה הערכה על ההשקעה ברומנטיקה.

הדרך היצירתית

אתם חייבים קצת ריגושים, משהו שיוציא אתכם מהמסלול כדי שתרגישו קצת אחרת. אז כדי שתזכרו את היום המיוחד הזה תשקיעו קצת בחשיבה מחוץ לקופסא ותעניקו לזוגתכן חוויה מיוחדת שתשאיר אותה נפעמת.  חוויה מיוחדת לא בהכרח צריכה לעלות יותר מידי כסף. אפשר להיעזר בחברים ולהכין סרטון אם תמונות שלכם ומוסיקה אהובה, בשיתוף המשפחה והחברים ולהקרין לה את זה בערב בו תזמין את כל השותפים למסיבה קטנה, שלאחר הקרנת הסרטון תשאל השאלה. שחק איתה חפש את המטמון, תכין כרטיסיות אם שאלות על הזוגיות שלכם כמו: איפה נפגשנו בפעם הראשונה, מה הסרט הראשון שראינו יחד וכד' . תוביל אותה ברחבי השכונה ולבסוף הובל אותה לנקודת הסיום שתהיה המקום האהוב על שניכם, שם יכולים לחכות המשפחה והחברים או רק שניכם ושם להפתיע אותה.

הדרך הרוחנית

אתם זוג שאוהב את עולם הרוח. המציאות שלכם תמיד מלווה במדיטציות להרגעה, יוגה להמרצה ומעגלי שירה מקודשת לא זרים לעולם שלכם. גם הצעת הנישואין יכולה להתכתב לעולמכם . יש אפשרות ללכת לטקס הזעה אינדיאני מסורתי שבסופה של החוויה ניתן להציע נישואים או סדנת טנטרה לדוגמא שיכולה לחזק את הזוגיות והאנרגיה המינית ולסיום הצעת הנישואים תביא לסיום מרגש של סדנה מסוג זה .

הדרך האתגרית

המסלול המהיר עושה לכם את זה, חוויות אתגריות שמעוררות את בלוטת האדרנלין . אתם נוהגים לקפוץ ממטוסים על בסיס יום יומי, נהיגה במכוניות מרוץ זה עניין של מה בכך וצלילה כבר קטנה עליכם. כדאי שתיקח את זוגתך ותספק לה חוויה מסוג זה שלא תשכח. נסיעה בטרקטורון מעופף ושחרור כרזה באוויר עם הכיתוב "התנשאי לי" יכולה להתאים לזוג כמוכם. או טיול בכדור פורח לאור הזריחה יכולה להתאים למעמד. או אפילו שייט קיאקים אתגרי כאשר בנקודת הסיום מחכה לזוגתך שלט על המים עם השאלה.

לא משנה איזה מן טיפוסים אתם, לכל אחד יש את הדרך הייחודית שלו להצעת הנישואין. הכי חשוב שתשקיעו מחשבה מהלב בבחירת ליבכם תחשבו מה יעשה לה טוב, מה ירגש אותה ומה יגרום לה להסכים להצעת הנישואים ללא היסוס. שיהיה בהצלחה והמון מזל טוב 

כתיבת תגובה