כיסויים לגלקסי s22 של אוטרבוקס הטובים ביותר

העורכים שלנו חוקרים, בודקים וממליצים באופן עצמאי על המוצרים הטובים ביותר; תוכל ללמוד עוד על תהליך הסקירה שלנו כאן. אנו עשויים לקבל עמלות על רכישות שנעשו מהקישורים שבחרת.

Otterbox ידועה לשמצה בכך שהיא מייצרת כמה מהמארזים האמינים ביותר לסמארטפונים (וטאבלטים). תוך קצת יותר מ-20 שנה, החברה בנתה את המוניטין שלה בייצור התיקים הקשים והעמידים ביותר שיחזקו את הסמארטפון שלך כמעט מכל דבר. במיוחד, Otterbox מתמקדת ביצירת מארזים עמידים במים, עמידים בפני זעזועים ועמידים בפני טיפות.

לחברה מספר שורות שונות של תיקים המכונים "סדרות". נכון לעכשיו, אוטרבוקס מעצבת כיסויים לטלפון עבור 11 סדרות ייחודיות. כל סדרה משרתת מטרה ייחודית מבחינת סגנון חיים, תקציב ומותג הטלפון. למרבה המזל, כיסויי טלפון ברחבי הסדרה תואמים לאייפון ולסמארטפונים פופולריים רבים של אנדרואיד גם כן.

בהתחשב בנפח העצום של סדרת Otterbox, הקדשנו את הזמן לנתח את השורות המגוונות בהתאם לאהבתם של הקוראים שלנו. בנוסף, הערכנו שכבות הגנה, חומרים, ביקורות, עיצובים ועוד. מכיוון של- Otterbox יש מגוון רחב של תיקים, חלקם מקובעים למותג טלפון, סביר להניח שתצטרך לחפש את המארז שנבנה במיוחד עבור הטלפון הספציפי שלך. בסקירת מקרי טלפון, שקול תמיד כיצד אתה משתמש בטלפון שלך ובאילו סביבות אתה מוצא את עצמך משתמש.

כאשר אתה מתכוון לשמור על הטלפון שלך מפני נזק, בין אם זה מים, שריטות, נפילות, נפילות או נפילות, ל- Otterbox יש נרתיק עבורך. התחל עם הרשימה שלנו ועבור לאתר Otterbox, במידת הצורך, כדי לקבל עוד מידע על מארז הטלפון הבא שלך.

Otterbox טוענת שסדרת Commuter לגלקסי s22 שלה מורכבת מכיסויי טלפון אלגנטיים ומחוספסים. לאחר ההערכה המקיפה שלנו, קבענו שהתיאור שלהם היה מדויק. השם לבדו של הקו של אוטרבוקס מובן מאליו. כיסויי טלפון מסדרת הנוסעים מותאמים לצרכים של מטיילים והולכי רגל יומיומיים. לדוגמה, אוטרבוקס עיצב את התיקים כך שיעמדו בנפילות, בהשלכה לתיק או לארנק, או להיחשף בגשם. מה ש- Otterbox הוציא מהקו של סדרת Commuter שלהם הוא מארזים צבעוניים, שכן הרוב הם שחורים, כחול בהיר, כחול כהה, ורוד בהיר וורוד כהה.

מארזי סדרת Commuter הם מאוד פונקציונליים אפילו עם עיצוב מגניב כל כך, שכן הם יוצרים כרית דו-שכבתית כדי להגן על הטלפון שלך מפני שריטות ונפילות. כיסוי TPU רך מרפד את פנים המארז. חיצונית, מעטפת פוליקרבונט קשיחה סוגרת את הכיסוי הפנימי. למרבה הצער, בעוד שמעטפת הפוליקרבונט יעילה, היא נשרטת בקלות. לא תצטרך לדאוג שהטלפון שלך ישרט, אבל אתה צריך לצפות לכיסוי החיצוני שלך לבלאי מסוים.

סדרת Commuter גם מאבטחת את יציאות הטלפון שלך. דשים נשלפים בקלות מאפשרים גישה לטעינת הטלפון שלך או להכנסת אוזניות. אתה תשמח על הנמלים הנסתרים כאשר מים נשמרים בחוץ במזג אוויר גרוע או התזה מקרית בבריכה. סדרת Commuter מציעה את הכמות הנכונה של שריון למי שנמצא בדרכים.

נרתיק מסדרת Otterbox Symmetry הוא בחירה מצוינת עבור אנשים שאינם קשוחים מדי עם הטלפונים שלהם. זוהי שכבה אחת של TPU, שהיא מאוד דקה ובמחיר סביר הרבה יותר. יש גם אפשרות ברורה, ואנחנו פראיירים למקרים ברורים כאן ב-Lifewire. כיסוי שקוף מאפשר לך להשוויץ בעיצוב הטלפון שלך תוך שמירה על בטיחותו.

ניתן להשיג כאן כיסויים מקוריים של אוטרבוקס

מכיוון שמדובר בשכבת הגנה דקה יותר ויחידה, זו לא תהיה חובה כבדה כמו האחרים ברשימה זו. הנרתיק הזה מיועד יותר לאנשים שאינם מחוספסים מדי עם הטלפונים שלהם, אבל עדיין רוצים לשמור אותם בתוליים. הנרתיק הזה מאפשר לך להכניס בקלות את הטלפון לכיס או לתיק קטן, כך שאם אתה אדם יותר בדרכים, זה עשוי להתאים לך.

סדרת Otterbox נקראת טוב מאוד, כי גם הסדרה הזו עומדת בשמו. סדרת Defender בנויה להגן על הטלפון שלך מכל מיני נפילות, מהמורות ושריטות. זה פשוט נראה קשוח. אתה מקבל שכבת הגנה כפולה כאן, אבל שכבת הפוליקרבונט החיצונית עבה וקשיחה. כל היציאות שלך מוגנות, גם כן, עם כיסויים הנפתחים בקלות בעת הצורך.

כיסוי לגלקסי s22 אוטרבוקס דיפנדר

נרתיק הטלפון מגיע עם תפס חגורה, שאמור לתת לך מושג למי הכיסוי הזה מיועד. זה נועד למצבים קשים עם אנשים שמחזיקים דברים על החגורה שלהם, כמו פועלי בניין ואחרים שמבלים הרבה זמן בחוץ. אנחנו לא יכולים להבטיח ש-Otterbox Defender יעמוד בכל מה שתזרוק עליו (או כל דבר שתזרוק עליו את הטלפון), אבל הוא יעשה מאמץ טוב.

אם לא אכפת לך להניח את הביצים שלך בסל אחד, המארז של Otterbox Strada עשוי להיות בשבילך. זהו מארז פוליו עשוי עור למראה ותחושה אלגנטיים. אפילו יותר טוב, ה-folio עוטף את כל הדרך סביב הטלפון שלך, ומעניק לך 360 מעלות של הגנה. כבונוס נוסף, לדש הכיסוי יש מחזיק כרטיס לתעודה מזהה או לכרטיס אשראי, כלומר אתה יכול להשאיר את הארנק בבית לבילוי לילי.

כיסוי הפוליו מושלם למי שרוצה לאחד את כל הפריטים שלו למכשיר אחד. השארת הארנק בבית יכולה להיות משחררת. בהתאם לטלפון שלך, קיפול הדש הקדמי מסביב לחלק האחורי עלול לחסום את המצלמה שלך, כך שאם אתה רוצה לצלם תמונות עם הטלפון שלך, היא עשויה להיתקע בצורה מביכה בזמן שאתה עושה זאת. זה מחיר קטן לשלם עבור הנרתיק הנראה והתחושה הנהדר הזה ששומר על בטיחות הטלפון שלך.

אם לא אכפת לך להניח את הביצים שלך בסל אחד, המארז של Otterbox Strada עשוי להיות בשבילך. זהו מארז פוליו עשוי עור למראה ותחושה אלגנטיים. אפילו יותר טוב, ה-folio עוטף את כל הדרך סביב הטלפון שלך, ומעניק לך 360 מעלות של הגנה. כבונוס נוסף, לדש הכיסוי יש מחזיק כרטיס לתעודה מזהה או לכרטיס אשראי, כלומר אתה יכול להשאיר את הארנק בבית לבילוי לילי.

כיסוי הפוליו מושלם למי שרוצה לאחד את כל הפריטים שלו למכשיר אחד. השארת הארנק בבית יכולה להיות משחררת. בהתאם לטלפון שלך, קיפול הדש הקדמי מסביב לחלק האחורי עלול לחסום את המצלמה שלך, כך שאם אתה רוצה לצלם תמונות עם הטלפון שלך, היא עשויה להיתקע בצורה מביכה בזמן שאתה עושה זאת. זה מחיר קטן לשלם עבור הנרתיק הנראה והתחושה הנהדר הזה ששומר על בטיחות הטלפון שלך.

סדרת Otterbox Statement מיועדת לאנשים שרוצים להצהיר. זהו מארז מינימלי עם שכבת הגנה אחת, אבל, כמו מארז Symmetry למעלה, יש לו אלמנט שקוף המאפשר לך ליהנות מהעיצוב של הטלפון שלך. מסילות הצד עדיין נושאות צבע מבטא, וכך גם עור מאחור, שכולם יכולים להוסיף סגנון נוסף לטלפון שלך.

זה קצת יקר, בהתחשב בהגנה המינימלית שהוא מספק. אתה משלם יותר על המראה מאשר על ההגנה. ובכל זאת, הקצה המוגבה סביב היקפית של הטלפון מעניק למסך הגנה נוספת בנפילות ונפילות, וזה נחמד. בסך הכל, המארז הזה מיועד לאנשים שאכפת להם מהסגנון יותר מהגנה, אבל עדיין רוצים הגנה מסוימת.

סדרת Otterbox Figura היא אפל בלעדית המוגבלת לאייפון. אלו הם כיסויי פגוש מסוג TPU המיועדים לטלפונים של אפל שמוסיפים הרבה סטייל והגנה לאייפון שלך. סגנונות נעים בין דפוסים בצבעים שונים לטקסטורות שונות בגב, כל אלה יכולים לתת לאייפון שלך תחושה של בולט מול הקהל. בעידן שבו לכאורה לכולם יש את אותו טלפון, סדרת Figura עוזרת לך להתבלט.

סדרת Figura נושאת את הבטחות ההגנה והנפילה של Otterbox, מבלי להוסיף נפח לטלפון שלך. אתה יכול להשיג אותו עבור כל אייפון שמתחיל מסדרת X וממשיך עד היום. Otterbox אפילו ייצרה כמה כיסויים תואמי MagSafe, שעובדים עם טכנולוגיית הטעינה האלחוטית האחרונה של אפל.

פסק דין סופי
בסך הכל, סדרת Commuter היא המועדפת עלינו כאן ב- Lifewire. הוא מציע הגנה רבה מבלי להוסיף הרבה נפח לטלפון. שכבות ההגנה הכפולות עוזרות לשמור על הטלפון שלך מפני נפילות, שריטות ושריטות, תוך שמירה על מראה רזה חד לטלפון שלך.

אחרת, אנחנו פראיירים מהמקרים הברורים. לסדרת Symmetry של Otterbox יש בדיוק אפשרות כזו, ואנחנו אוהבים אותה. יצרן הטלפון שלך השקיע הרבה זמן ומחשבה בפיתוח העיצוב של הטלפון שלך. לכסות את זה בפלסטיק פשוט נראה לא נכון איכשהו, אז סדרת Symmetry היא פתרון מצוין לזה.

על המומחים האמינים שלנו
Adam S. Doud כותב בחלל הטכנולוגי כבר כמעט עשר שנים. במהלך הזמן הזה הוא נשא עשרות טלפונים ולכל אחד מהם היה תיק.

מה לחפש בתיק אוטרבוקס
עֲמִידוּת
בסופו של יום, אתה צריך נרתיק לטלפון שיעמוד בקצב החיים שלך. אז חשוב לזכור מה תעשה עם הטלפון שלך. מקרים רבים מציעים שכבות הגנה מרובות. שכבות נוספות שומרות על בטיחות הטלפון שלך, אך הן גם מוסיפות כמות גדולה.

פוּנקצִיָה
כשאתה קונה מארזים, שים לב לתכונות קטנות כמו כיסויי יציאה. אלה עוזרים לשמור על לחות מחוץ לטלפון שלך ועוזרים לשמור אותו בטוח יותר. חלק מהמארזים כוללים מגני מסך מובנים או מגיעים עם מגן מסך. זה בונוס נחמד.

תוספות
בחלק מהמקרים יש מחזיקי כרטיס. לאחרים יש תפסי חגורה. לעוד אחרים יש עמידה בעיטה. בנוסף לשמירה על בטיחות הטלפון שלך, כיסוי צריך להוסיף למה שהטלפון שלך מביא. התוספות האלה יכולות לעשות את כל ההבדל.

כתיבת תגובה